top of page
  • Writer's pictureDawid Kowalczyk

Środa, Dzień Bloga: Witajcie na Pokładzie!

Siemanko! Witajcie w pierwszym odcinku mojego bloga, czyli projektu który od dawna siedział w mojej głowie i mam nadzieję zawita na mojej stronie regularnie. Planuję pisać raz w miesiącu lub częściej, wszystko zależy od Waszego zainteresowania oraz wolnego czasu jaki zdołam sobie zoorganizować.


🌟 Czego możecie się spodziewać? 🌟


W tym miejscu znajdziecie odrobinę informacji dla przyszłych nowożeńców, odrobinkę ciekawostek ze świata muzyki, oraz szczyptę przemyśleń dotyczących prowadzonych przeze mnie imprez w Anglii i innych życiowych przygód.


Wspólnie skupimy się na wielu ciekawych tematach m.in "O co warto zapytać DJ-a przed zarezerwowaniem go na swoją uroczystość?" Bo przecież dobry DJ to klucz do rozkręcenia każdej imprezy!


Ponadto, poruszymy tematy typu: "Zabawy na weselu: Tak czy Nie?", "Disco Polo na weselu: Tak czy Nie?" (bo przecież to nieodłączny element naszych polskich uroczystości!)


Przygotujcie się też na opowieści o imprezach tematycznych: od Tomorrowland po imprezy w stylu lat 90. i 80. albo nawet w klimatach PRL-u. Bo w końcu różnorodność to klucz do dobrej zabawy!


W kolejnych odcinkach czekają Was także top listy piosenek - zarówno te idealne na pierwszy taniec, jak i te, które królują na klubowych oraz weselnych parkietach!


A nie zabraknie także miejsca na moje spojrzenie na imprezy multi-kulti, bo każda kultura ma coś fascynującego do zaoferowania na parkiecie!


No i oczywiście nie obędzie się bez kilku historii o najgorszych wpadkach (w końcu każdy ma swoje momenty, prawda?) oraz rozważań na temat gadżetów imprezowych - czy są cool czy po prostu niepotrzebne dodatki?


A to tylko mały wycinek tego, co Was czeka.

Czy to brzmi ciekawie? 🤔

No dobra, to tyle na pierwszy odcinek! Stay tuned na kolejne odsłony bloga, bo nasza podróż dopiero się rozpoczyna!


Jeśli macie jakieś pytania, tematy czy ciekawostki, którymi chcielibyście podzielić się ze mną, dajcie znać!


Peace! 🤘

115 views0 comments

Комментарии


bottom of page