top of page
  • Writer's pictureDawid Kowalczyk

Dlaczego profesjonalny sprzęt jest dla mnie ważny?

Updated: Oct 15

Profesjonalny sprzęt powoduje perfekcyjne oddanie klimatu imprezy. Dlatego jako doświadczony DJ mam spore doświadczenie w branży muzycznej, wiem, jak ważną rolę odgrywa sprzęt. To dzięki niemu oprawa muzyczna na imprezy oddaje fantastyczny klimat. Nagłośnienie i oświetlenie, którymi dysponuję, jako profesjonalny DJ na imprezy okolicznościowe, gwarantują najwyższej jakości dźwięk oraz światło, stwarzając niepowtarzalny nastrój, a także klimat.


Nagłośnienie pochodzi od amerykańskiej Marki rewelacyjne i świetnie brzmiące nagłośnienie niemieckiej marki Mackie

Wielką wagę przykładam również do efektownego oświetlenia. Oświetlenie na imprezie jest bardzo ważne i stanowi tak samo ważną część zasobu zaplecza dobrego DJ’a co nagłośnienie. Sprzęt do oświetlenia kupowałem w sklepie MusicExpress poprzez wcześniejsze wizualizacje i pokazy przygotowane przez doradców w specjalnym do tego przygotowanym pomieszczeniu tzw. Showroom. Spędziłem wiele godzin na przeróżne pokazy i rozmowy z doradcami sklepu MusicExpress, aby finalnie skompletować DJ sprzęt.


Nabyte ponad 10-letnie doświadczenie poprzez rezydencje w klubach pozwoliło wypracować schemat odpowiedniego wyboru profesjonalnego sprzętu zarówno pod kątem nagłośnienia, jak i oświetlenia. Moje oświetlenie jest przemyślane i w całości skompletowane pod imprezy okolicznościowe, a dodatkowe sterowanie z komputera pozwala mi na nieograniczone pomysły w ustawianiu przeróżnych programów do oświetlenia podczas obsługiwanej imprezy.

Doskonale wiem, jak ważne jest dobre oświetlenie przede wszystkim dlatego, że perfekcyjnie oddaje klimat imprezy, gwarantuje sukces, niezawodność, zadowolenie i doskonałą atmosferę, a to przekłada się na wyśmienitą zabawę twoich gości, którzy będą pamiętać i wspominać twoją imprezę bardzo, bardzo długo…


Wskazówka:

Każdy profesjonalista posiada ze sobą sprzęt zastępczy w razie pojawienia się nieoczekiwanych okoliczności.


Zapytaj swojego usługodawcy czy taki posiada.Na tym obecnie pracuję:

  1. Kontroler Pioneer XDJ-XZ

  2. 4x ADJ Inno Spot Led

  3. 2x Mackie Thump 15A Active 1300W Speakers,

  4. 2x Mackie Thump 18S Active Bass 1200W

  5. Mikrofon Bezprzewodowy Shure BLX2/PG58-K3E

18 views0 comments
bottom of page