top of page

O MNIE

Nie masz jeszcze DJ'a lub Wodzireja na swoją imprezę ?

Brak Ci pomysłu na oprawę muzyczną i zabawy z gośćmi? 

Wymagasz pełnego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia?

Dobrze trafiłeś!

Zapraszam Cię na mój parkiet !

Hej! Witaj na mojej stronie. Zakładam, że trafiłeś tutaj, ponieważ szukasz DJ’a na wesele, czterdziestkę, Andrzejki, bal sylwestrowy lub inną imprezę. Gwarantuję, że trafiłeś pod właściwy adres. Poniżej znajdziesz kilka słów o mnie, czym się zajmuję i na co zwracam uwagę podczas przygotowań do każdego wydarzenia.  Jestem pasjonatem, dla którego definicją sukcesu jest zadowolenie klienta i bolące od tańca stopy twoich gości. 

Bycie DJ-em i wodzirejem jest dla mnie ogromną pasją, którą rozwijam nieustannie od wielu lat. Jako DJ w trakcie przyjęcia skutecznie zachęcam gości do wyjścia na parkiet, przeprowadzam różne ciekawe oraz dające dużo radości zabawy muzyczne.

Przebrania i gadżety, które udostępniam w trakcie przyjęcia są nieodłącznym elementem udanej zabawy, powodują uśmiech na twarzy każdej osoby, zaciekawiają i tworzą niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę każdej zagranej przeze mnie imprezy! W trakcie przyjęcia przeprowadzam również konkursy z nagrodami, które upamiętniają naszą wspólną imprezę.

W trakcie przygotowań do uroczystości przekazuje klientom szeroką listę zabaw, z których wybierają te, które chcą bym poprowadził na ich przyjęciu. Oczywiście służę doświadczeniem i radą, podpowiadam co najczęściej cieszy gości.  Zabawy są zawsze dopasowane do charakteru imprezy.

Nagłośnienie i oświetlenie, którymi dysponuję, jako profesjonalny DJ na imprezy okolicznościowe, gwarantują najwyższej jakości dźwięk oraz światło, stwarzając niepowtarzalny nastrój, a także klimat.

Co wyróżnia mnie od innych? hmm... Myślę że kreatywność, nieszablonowość oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat imprez okolicznościowych prowadzonych przeze mnie. Zachęcam Cię do odwiedzenia kolejnych zakładek mojej strony. W zakładce "Blog" regularnie będę umieszczać porady dla osób poszukujących DJ-a , będą również informacje dotyczące poprowadzonych imprez lub inne ciekawostki dotyczące pracy DJ-a.  Myślę że warte będzie odwiedzenie takich zakładek jak "Galeria" , "Opinie" czy "Oferta" ponieważ jeszcze bardziej pozwoli Ci poznać moją osobę. 

Nie zabieram już więcej czasu, pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję do zobaczenia na parkiecie! 

Zadzwoń lub napisz –

wspólnie ustalimy szczegóły twojego wydarzenia.

DSC03964.jpg
bottom of page